In een wedstrijd op eigen veld wist USV Hercules een nipte maar zo belangrijke 1‑0 overwinning te boeken tegen Sparta Nijkerk. De beslissende treffer viel kort na het eerste kwartier toen een voorzet van Olivier van Eldik door Aimane Lemrini werd binnengekopt. Hercules had gedurende het treffen vaker de bovenliggende partij en creëerde de meeste kansen, terwijl Sparta Nijkerk moeite had om doelrijpe mogelijkheden af te dwingen. De bezoekers bleven mogelijkheden weliswaar ontwikkelen, maar slaagden er niet in de doelman van Hercules te passeren, waardoor de Utrechters de volle drie punten veiligstelden. Kijk hier voor de stand in de Derde divisie
In Beverwijk namen DEM en Kampong het tegen elkaar op in de Vierde Divisie A. DEM wist de wedstrijd met 2‑1 te winnen van Kampong. Beide teams vonden het net, maar DEM kwam uiteindelijk als winnaar uit de strijd en pakte daarmee drie punten in de competitie. De wedstrijd kende een redelijk gelijk opgaand verloop, maar beslissende acties aan de zijde van DEM zorgden ervoor dat Kampong met een nederlaag de terugreis moest aanvaarden.
Op sportpark Oud Wulven speelde SV Houten tegen DAW Schaijk een spannende wedstrijd die eindigde in een verdiend gelijkspel. SV Houten kwam in de tweede helft op voorsprong via Melvin Venus, maar kon de voorsprong niet vasthouden. DAW knokte zich terug en Corik Megens scoorde uit een vrije trap de gelijkmaker, zijn honderdste competitiedoelpunt voor zijn club. SV Houten bleef gevaarlijk, maar slaagde er niet in de winnende treffer te maken. Beide teams deelden zo de punten na een wedstrijd waarin DAW defensief sterk stond en SV Houten kansen bleef creëren. Kijk hier voor alle uitslagen in de Eerste klasse D
Na een extra winterstop van drie weken keerde de Pakhoutse formatie van trainer/coach Kevin Reinhard terug op het thuisveld, maar niet iedereen was beschikbaar. Het centrale duo Ryan Verkerk en Tommy de Klein ontbrak, evenals middenvelders Robin Janssen en Joel Videira. De eerste helft was matig van niveau, met weinig kansen aan beide kanten, waarbij keeper Jari Smit enkele goede reddingen verrichtte.
In de tweede helft sloeg de wedstrijd om toen Rody Vreden na een tackle direct rood kreeg. De thuisploeg moest met tien man verder en werd teruggedrongen, terwijl de bezoekers moeilijk gevaarlijk werden. Met een kwartier te gaan bracht Reinhard twee snelle wissels: Dadier Casal en Ryan Godee. Casal scoorde tien minuten voor tijd het enige doelpunt van de wedstrijd na een assist van Jaey Daalhuisen, waardoor Parkhout met 1‑0 won en de vierde plaats in 2B verstevigde. Kijk hier voor alle uitslagen en de stand
CDW boekte een overtuigende 4‑0 overwinning op VVJ uit Utrecht. Voor rust opende Luuk van Impelen de score, waarna VVJ moeite had om kansen af te dwingen. In de tweede helft breidde Gijs Klaassens de voorsprong met twee treffers uit, gevolgd door een doelpunt van Bram Koster. VVJ had weinig grip op het spel en zag de defensie regelmatig onder druk komen, waardoor de Utrechters zonder punten huiswaarts keerden. CDW domineerde het duel en verstevigde met deze overwinning de vierde positie op de ranglijst. Kijk hier voor de stand in de vierde klasse E
Stand van zaken per 3 maart 2026
| Naam | Club | Goals | Factor | Punten | |
| 1 | Sel Bastmeijer | usv Hercules | 11 | 1.4 | 15.4 |
| 2 | Jort de Zeeuw | sv Kampong | 11 | 1.3 | 14.3 |
| 3 | Jules Stokkers | usv Hercules | 8 | 1.4 | 11.2 |
| 4 | Jesse Schuin | sv Parkhout | 11 | 1.0 | 11.0 |
| 5 | Ali Coban | De Meern | 11 | 1.0 | 11.0 |
| 6 | Bram van Buuren | sv Kampong | 8 | 1.3 | 10.4 |
| 7 | Dion van Herpen | Montfoort sv. | 8 | 1.0 | 8.0 |
| 8 | Daimios Damkalis | SVL | 6 | 1.2 | 7.2 |
| 9 | Storm Streng | sv Houten | 6 | 1.2 | 7.2 |
| 10 | Naoufel Ahmidouch | sv Houten | 5 | 1.2 | 6.0 |
| 11 | Gavin Manders | sv Zeist | 6 | 1.0 | 6.0 |
| 12 | Emre Bal | Nieuw Utrecht | 6 | 1.0 | 6.0 |
| 13 | Koen Vos | usv Hercules | 4 | 1.4 | 5.6 |
| 14 | Olivier van Eldik | usv Hercules | 4 | 1.4 | 5.6 |
| 15 | Zakaria Altragouti | VVIJ | 5 | 1.0 | 5.0 |
| 16 | Teun Veldpaus | VVIJ | 5 | 1.0 | 5.0 |
| 17 | Ayman Hafid | VVIJ | 5 | 1.0 | 5.0 |
| 18 | Junior Welten | De Meern | 5 | 1.0 | 5.0 |
| 19 | Bilal Amarkan | SVL | 4 | 1.2 | 4.8 |
| 20 | Chahid Harouach | sv Houten | 4 | 1.2 | 4.8 |
| 21 | Mateo Malbasic | EDO (U) | 4 | 1.0 | 4.0 |
| 22 | Rodney van Klooster | sv Zeist | 4 | 1.0 | 4.0 |
| 23 | Timo Meerding | sv Parkhout | 4 | 1.0 | 4.0 |
| 24 | Joost Screever | De Meern | 4 | 1.0 | 4.0 |
| 25 | Soeremly te Vrede | Nieuw Utrecht | 4 | 1.0 | 4.0 |
| 26 | Ido Looren de Jong | VVIJ | 4 | 1.0 | 4.0 |
| 27 | Nies van Raalten | sv Kampong | 3 | 1.3 | 3.9 |
| 28 | Eelco Mosert | SVL | 3 | 1.2 | 3.6 |
| 29 | Hamza el Bakali Houiti | SVL | 3 | 1.2 | 3.6 |
| 30 | Maurits de Baar | SVL | 3 | 1.2 | 3.6 |
| 31 | Melvin Venus | sv Houten | 3 | 1.2 | 3.6 |
| 32 | Tycho de Wit | FC De Bilt | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 33 | Roel Jacobs | EDO (U) | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 34 | Daan van de Poll | Montfoort sv. | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 35 | Don Mimpen | Montfoort sv. | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 36 | Raoul Sam-Sin | De Meern | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 37 | Maxx Groenendijk | VVIJ | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 38 | Pier Veldman | FC De Bilt | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 39 | Maurits Nijenhof | EDO (U) | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 40 | Sven Oorschot | PVCV | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 41 | Dadier Casal | sv Parkhout | 3 | 1.0 | 3.0 |
| 42 | Aimane Lemrini | usv Hercules | 2 | 1.4 | 2.8 |
| 43 | Berend Witteveen | sv Kampong | 2 | 1.3 | 2.6 |
| 44 | Merijn Muskens | sv Kampong | 2 | 1.3 | 2.6 |
| 45 | Marc Visser | sv Kampong | 2 | 1.3 | 2.6 |
| 46 | Mick Bomers | SVL | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 47 | Bart Aalbertsen | SVL | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 48 | Riko de Rooij | SVL | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 49 | Sam van den Brink | sv Houten | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 50 | Robin Koldenhof | sv Houten | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 51 | Milan de Vos | sv Houten | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 52 | Luuk Gerritsen | sv Houten | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 53 | Conner Blöte | sv Houten | 2 | 1.2 | 2.4 |
| 54 | Guillermo Monteiro | EDO (U) | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 55 | Mervelinio Olijfveld | Nieuw Utrecht | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 56 | Ties van der Eijnde | EDO (U) | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 57 | Serdar Akkanat | Nieuw Utrecht | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 58 | Lars van Houten | PVCV | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 59 | Sjoerd van Doorn | PVCV | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 60 | Noah Samson | De Meern | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 61 | Kjeld van der Sanden | FC De Bilt | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 62 | Redouan Boussoufi | sv Zeist | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 63 | Joeri de Caes | EDO (U) | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 64 | Youness Akhiat | FC De Bilt | 3 | 1.0 | 2.0 |
| 65 | Teun Ros | Montfoort sv. | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 66 | Casper Baggen | sv Parkhout | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 67 | Robin de Kruijff | FC De Bilt | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 68 | Serkan Yasar | Montfoort sv. | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 69 | Erkan Altun | Nieuw Utrecht | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 70 | Charmant Luijk | De Meern | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 71 | Kevin Jupijn | FC De Bilt | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 72 | Fikri el Ouahabi | sv Zeist | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 73 | Randy Meeuwsen | Montfoort sv. | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 74 | Casper van Rooijen | Montfoort sv. | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 75 | Pance Vilarov | PVCV | 2 | 1.0 | 2.0 |
| 76 | Dylan Chiazor | usv Hercules | 1 | 1.4 | 1.4 |
| 77 | Teun Heijmans | usv Hercules | 1 | 1.4 | 1.4 |
| 78 | Leon Lenders | sv Kampong | 1 | 1.3 | 1.3 |
| 79 | Thomas Bruijnzeels | sv Kampong | 1 | 1.3 | 1.3 |
| 80 | Milan Maintz | sv Kampong | 1 | 1.3 | 1.3 |
| 81 | Cornel van Bergen en Henegouwen | sv Kampong | 1 | 1.3 | 1.3 |
| 82 | Han van Dijk | sv Kampong | 1 | 1.3 | 1.3 |
| 83 | Sam Warmelink | sv Kampong | 1 | 1.3 | 1.3 |
| 84 | Faisal Kouass | SVL | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 85 | Ouassim Berragly | sv Houten | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 86 | Lars Johan | sv Houten | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 87 | Jacky Hup | sv Houten | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 88 | Furkan Cetin | SVL | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 89 | Wassim el Hassnaoui | SVL | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 90 | Flynn Regout | SVL | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 91 | Timon Brandsen | SVL | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 92 | Liam Bloemen | sv Houten | 1 | 1.2 | 1.2 |
| 93 | Christofer Francisco Hernandez | sv Zeist | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 94 | Jeremy Haarmans | VVIJ | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 95 | Robin Janssen | sv Parkhout | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 96 | Jesse Oliekan | sv Parkhout | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 97 | Erik van Eem | sv Zeist | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 98 | Daan Vinke | sv Zeist | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 99 | Justin Bos | sv Zeist | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 100 | Jonas Delen | FC De Bilt | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 101 | Joey Untied | PVCV | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 102 | Luc Bijnen | PVCV | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 103 | Pascal Peek | sv Parkhout | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 104 | Bram van Maanenberg | VVIJ | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 105 | Sven van Dompzelaar | sv Zeist | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 106 | Sten Vreekamp | Nieuw Utrecht | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 107 | Engin Söner | Nieuw Utrecht | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 108 | Joel Videira | sv Parkhout | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 109 | Dean van Someren | sv Zeist | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 110 | Steven van den Berg | FC De Bilt | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 111 | Giorgio Molenbeek | VVIJ | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 112 | Murat Söner | Nieuw Utrecht | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 113 | Anonar el Kibir | FC De Bilt | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 114 | Nour-Eddine Agharbi | Nieuw Utrecht | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 115 | Aimane Mechroubi | FC De Bilt | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 116 | Tim Elders | FC De Bilt | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 117 | Elias Lemkaddem | Nieuw Utrecht | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 118 | Tommy de Klein | sv Parkhout | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 119 | Pim Havekes | EDO (U) | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 120 | Pascal Huveneers | VVIJ | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 121 | Tufan özbozkurt | Nieuw Utrecht | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 122 | Thomas Engwegen | FC De Bilt | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 123 | Mohammed Bekkach | Nieuw Utrecht | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 124 | Jesse Jansen | PVCV | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 125 | Marouan Talbi | VVIJ | 1 | 1.0 | 1.0 |
| 126 | Eren Kurt | sv Zeist | 1 | 1.0 | 1.0 |
Tips? E: info@hetutrechtschevoetbal.nl
Voor de complete uitleg over de puntentelling, dat lees je hier.
Mis niets van al het amateurvoetbalnieuws uit Utrecht. Blijf via de website van Het Utrechtsche Voetbal op de hoogte! Steun jij al het Utrechtsche Voetbal? Word onze vriend! E: info@hetutrechtschevoetbal.nl





